Moda męska

Jak wybrać zegarek męski – oto kilka porad

zegarek męski - jak wybrać?

Zegarek to doskonały prezent z okazji okrągłych urodzin, rocznicy ślubu czy innej ważnej okazji. Nie każdy kupujący prezent wie jednak jak wybrać zegarek męski czy to dla męża, ojca czy przyjaciela. Zanim więc wydamy pieniądze zastanówmy się nad kilkoma kwestiami.

Zegarek męski do eleganckiego stylu

Po pierwsze: czy nasz obdarowywany woli styl elegancki czy może na co dzień ubiera się bardziej na luzie? Eleganckie zegarki męskie zdecydowanie polecane są dla panów, którzy pracują ubrani w koszulę lub marynarkę. Pamiętajmy, ze zegarek to nie tylko odmierzacz czasu, a w dzisiejszych czasach każdy może sprawdzić godzinę na smartfonie. Zegarek to dla wielu eleganckich mężczyzn przede wszystkim stylowa biżuteria, dlatego przy wyborze odpowiedniego modelu warto kierować się wyglądem. Rodzaj tarczy, to czy jest ozdobiona, czy może bardziej gładka, a także kolor i grubość bransolety to rzeczy, na które trzeba zwrócić uwagę wybierając prezent. Oczywiście, dla panów, którzy bardzo cenią sobie jakość warto zainwestować w produkt lepszej marki z wyższej półki cenowej.

Jaki zegarek męski wybrać na prezent?

Nie każdy mężczyzna lubi jednak eleganckie zegarki. Dla tych, którzy bardziej niż wygląd cenią sobie funkcjonalność produktu powinniśmy wybrać model wygodniejszy, zamiast na bransolecie umocowany na pasku. Niemal każdy miłośnik komfortu i nowoczesności będzie szczęśliwy mogąc nosić na ręce lekki sportowy zegarek męski. Zegarki sportowe powinny być wodoodporne. Często producenci dają także gwarancję wstrząso- czy kurzo- odporności, takie zegarki to świetny pomysł na prezent dla fana sportu, który zamiast biegać z telefonem komórkowym do lasu będzie mógł pobiegać ze swoim zegarkiem. Nowoczesne zegarki, tzw smartwatch’e, (od ang. smart – bystry, watch – zegarek) tak jak smartfon’y potrafią mierzyć puls podczas wysiłku, odtwarzać muzykę a nawet służyć mogą do dzwonienia.

Share:

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *