Technologie

Jakie etui do Xiaomi Mi A3?

etui xiaomi mi a3

Prężnie rozwijająca się marka Xiaomi wielkimi krokami wprowadza co raz to nowsze modele. I tak debiut za debiutem goni a na rynek wchodzi Xiaomi Mi A3. Kolejny godny polecenia telefon, który swym dużym 6 calowym wyświetlaczem oraz dobrymi parametrami takimi jak czytnik linii papilarnych, wysoka rozdzielczość, duża pamięć wewnętrzna, minimalistyczna ale wielofunkcyjna obudowa, aparat 32 Mpix do selfie i rozmów wideo, potrójny aparat 48 Mpix f/1.79 + 8 Mpix + 2 Mpix na tyle, akumulator o pojemności 4000 mAh ze wsparciem dla technologii szybkiego ładowania i wiele innych.

Wyświetlacz telefonu a jego ochrona
Taki duży wyświetlacz wymaga konkretnego zabezpieczenia, ponieważ mimo wszystko zazwyczaj bywa bardzo delikatny. Drobne rysy mogą przeszkadzać i są mało estetyczne jednakże jako tako można z nimi wytrzymać i korzystać z wyświetlacza. Gorzej jeżeli przytrafi się pęknięcie przedniej szybki, wtedy to nie jest już tak kolorowo. Uszkodzony wyświetlacz nie pozwoli na godną pracę funkcji dotykowej i często zupełnie pozbawia nas możliwości korzystania z telefonu. Naprawa bywa bardzo droga. Aby zapobiec takim sytuacjom w Xiaomi Mi A3 warto zaraz po zakupie wyposażyć się w ochronną szybkę naklejaną na wyświetlacz. Dzięki temu uzyskujemy minimalistyczną prawie niewidoczną a co najważniejsze nie utrudniającą nam korzystanie z telefonu ochronę przed zabrudzeniem, porysowaniem czy też pęknięciem. Szkła hartowane, folie, czy szkła hartowane 5d skonstruowane są w taki sposób aby przyjmować na siebie ewentualne wstrząsy co znacznie amortyzuje siłę uderzenia i niweluje możliwość pęknięcia wyświetlacza.

Ważne jest również to co niewidoczne dla oka
Kolejnym niezmiernie ważnym elementem, którego pomijać nie można to przecież obudowa telefonu która to kryje w sobie ważne mikroelementy dzięki którym nasz telefon stał się dla nas maleńkim multimedialnym komputerkiem oraz nieodłącznym przyjacielem w sytuacjach codziennych.
Xiaomi Mi A3 jak wiele podobnych telefonów do tanich nie należą. Zatem szukając ochrony powinniśmy skupić się na rzeczach najważniejszych takich jak jakość wykonania, tworzywo oraz wytrzymałość. Ma być solidnie.

Piękna, solidna i trwała ochrona
W tym miejscu godnym polecenia okazuje się być oryginalne Wallet Cover. Zamykane etui które stabilnie przytrzymuje telefon w przeznaczonych do tego szynach znajdujących się w jego wnętrzu.
Całość wykonana z tworzywa skóropodobnego, przez to zyskujemy piękną prezencję a także dodatkowo minimalistyczną funkcję portfelową dzięki wszytym kieszonkom na klapce. Możemy tam usadowić bezpiecznie karty kredytowe czy też pieniądze. Smukła ale wykonana w precyzyjny sposób, bo posiadająca wycięcia na wszystkie otwory czy wejścia Usb forma zabezpieczenia, nie tylko cieszyć będzie nasze oko ale stanie się idealną ochroną dla Xiaomi Mi A3.

Minimalizm też może być trwały
Osoby które chciałyby zachować „naturalny” wygląd telefonu, nie zmieniając jego koloru czy struktury w żaden sposób…. zdecydować się mogą na ultra cienkie przeźroczyste nakładki. Plecki wykonane są zazwyczaj z silikonu, który idealnie i perfekcyjnie otula brzegi telefonu chroniąc je przed uszczerbkiem, bądź pęknięciem w sytuacji kiedy to telefon narażony jest na kontakt z twardym podłożem.

 

Share:

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *