Moda męska

Granatowy garnitur – jaki krawat i koszule wybrać?

niebieski garnitur i dodatki

Mężczyźni coraz częściej przywiązują wagę do swojego wyglądu. Szczególnie kiedy wybierają się na ważne wydarzenie, nie pozostawiają przypadkowi kwestii wyboru koszuli i garnituru. Jeśli nie mają zmysłu estetycznego, często mogą liczyć na wsparcie swoich partnerek.

Ostatnio dosyć modne stały się niebieskie i granatowe garnitury. Choć to czerń od wielu lat kojarzy się z męskością, warto to przełamać kilka razy w roku równie męskim granatem.

Granatowy i niebieski garnitur – elegancja oraz oryginalność

Koszula do granatowego garnituru nie powinna być żółta, różowa lub czerwona. Takie dobranie kolorów w przypadku mężczyzny zawsze będzie źle wyglądać. Prostota i umiarkowanie są szczególnie istotne przy tak eleganckim stroju, jakim jest garnitur.

Najlepiej wybrać koszulę w kolorze białym, błękitnym, ewentualnie czarnym. Warto kupić produkt wykonany z bawełny, dobrze absorbuje ona pot, a niektóre rodzaje bawełny bardzo łatwo i szybko się prasuje. Użytkowanie takich dobrych jakościowo koszul jest samą przyjemnością.

Krawat do granatowego garnituru może być czarny, niebieski, czasami będzie dobrze wyglądał również beżowy. Już na etapie zakupów warto poświęcić na to trochę czasu, wziąć pod uwagę różne warianty i przymierzyć to, co rzeczywiście się podoba.

Obuwie do granatowego i niebieskiego garnituru

Buty stanowią postawę i dużo mówią o mężczyźnie. Nie ma powodów, żeby kupować obuwie słabej jakości tylko dlatego, że jego cena jest korzystna. W rzeczywistości koszty kupowania tanich i marnych rzeczy są wyższe, bo trzeba często je wymieniać i poświęcać czas na szukanie i przymierzanie kolejnych.

Dobre skórzane ponadczasowe buty posłużą wiele lat. Nie będą nas frustrować uszkodzenia czy rozklejenia podeszwy. Co prawda, skórę trzeba konserwować i używać pasty, ale odwdzięczają się wtedy długą żywotnością.

Jeśli kupujemy buty do niebieskiego garnituru, warto przymierzyć pantofle granatowe. Dobrze przy nich wygląda jasna podeszwa, ponieważ rozluźnia trochę zbyt formalny styl. Taka stylizacja spodoba się Panom, których przeraża oficjalny garnitur.

Share:

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *