Moda męska

Styl hipsterski – fryzura i broda na drwala

mężczyzna styl hipsterski

Nie tylko w modzie damskiej pojawiają się pewne trendy, które są następnie podchwycone przez tłumy. Tak też jest w modzie męskiej, czego doskonałym przykładem jest fenomen stylu hipsterskiego, którego jednym z głównych atrybutów może być tak zwana broda na drwala. Współcześnie po świecie chodzi tak bardzo wielu młodych brodacz, bo właśnie ulegli modzie i trendom, chociaż tak naprawdę chcieli być po prostu oryginalni i inni.

Broda na drwala

Styl hipsterski to styl niezwykle niezobowiązujący, pełen nonszalancji, jednak myli się ten kto sądzi, że to wszystko wychodzi tak naprawdę bez trudu. Prawda jest zupełnie inna, a panowie noszący się w stylu hipsterski czy w stylu drwala, to panowie spędzający sporo czasu przed lustrem. W końcu fryzura na drwala czy pokaźnych rozmiarów broda potrzebują pielęgnacji i stylizacji. Służą do tego między innymi specjalne pomady i kremy, olejki do pielęgnacji zarostu, bo broda musi być utrzymana w dobrym stanie. Oczywiście ten styl to nie tylko fryzura i zarost, liczy się również ubranie oraz pewne dodatki. Co zatem jest charakterystyczne dla mężczyzn noszących się w tym stylu?

Stylizacja na drwala

Mężczyźni noszący się w tym stylu cenią ubrania naprawdę dobrej jakości. Bardzo często są to rzeczy niszowych marek ze Skandynawii albo Ameryki, które są wykonane z naprawdę doskonałych tkanin, a chociaż wyglądają bardzo niepozorne, tak naprawdę bardzo często kosztują sporo. I to sporo w Euro, a nie w złotówkach. A zatem styl hipsterski do świetnej jakości, najlepiej od jakiś dobrych marek, specjalizujących się w ich produkcji. To kraciaste koszule najlepszej jakości, oraz piękne swetry wykonane z prawdziwej wełny oraz kaszmiru. To również ciekawe dodatki, takie jak na przykład skórzane szelki albo paski, ciekawe okulary oraz zegarki, a także modne kolorowe skarpetki. Obuwie również jest najlepszej jakości, panowie noszące się w tym stylu lubią skórzane trzewiki, albo buty Monk. I chociaż wyglądają, jak gdyby na stylizowanie siebie poświęcali mało czasu, najczęściej jest tak naprawdę na odwrót.

Share:

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *